ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Flou C-System Zobacz większe

Flou C-System

KOD: 200sd133257

ID: 382984

ProducentFlou

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
System poziomych, modułowych meblościanek. Cenna jakość wykończeń – drewno kopalne lub kawowo-brązowy dąb – dodaje wyjątkowego charakteru, a kompaktowe rozmiary i prosta konstrukcja pozwalają na tworzenie różnych kompozycji, odpowiednich zarówno do salonu, jak i sypialni, w zależności od tego, gdzie się znajdują. są ustawione i do układu dostępnych modułów:
- moduły otwarte z dolną półką dostępne w gamie dziesięciu różnych rodzajów marmuru
- moduł szufladowy lub moduł z drzwiami klapowymi, oba wyposażone w przycisk „push ' system otwierania
- biurko, które można wyposażyć w okrągłe lustro / toaletkę.
Każdy element może być wyposażony w oświetlenie LED, a strona przylegająca do ściany jest ozdobiona czarnym niklowym wykończeniem.

Napisz opinię

Flou C-System

Flou C-System

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek