ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fora Form Camp table Zobacz większe

Fora Form Camp table

KOD: 200sd132954

ID: 382681

ProducentFora Form

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Camp to wygodne krzesło do stref wypoczynkowych. Dwie miękkie poduszki delikatnie dotykają otaczającego podłokietnika. Te dwa elementy to główne cechy krzesła – niewymuszone, a jednocześnie kontrastujące. Krzesło jest dostępne w dwóch różnych wysokościach oparcia, aby zapewnić różne stopnie komfortu i prywatności. To nie jest tylko krzesło do siedzenia, ale krzesło, w którym można się zatopić. Proszę usiąść!

Wymiary:
szer.: 75 cm wys.: 40 cm gł.: 75 cm
waga: 75x75 cm: 13,6 kg
blat z płyty MDF o grubości 25 mm ze skośnym profilem i krawędzią podobną do forniru.

Podstawa w strukturalnej powłoce epoksydowej z kolekcji Jotun Sahara.

Napisz opinię

Fora Form Camp table

Fora Form Camp table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek