ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Frag Artù Lazy Susan Zobacz większe

Frag Artù Lazy Susan

KOD: 200sd130492

ID: 380219

ProducentFrag

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Artù to archetypowy okrągły stół jadalny. Dzięki imponującemu kształtowi i dystyngowanemu wyglądowi nadaje się do najbardziej luksusowych jadalni i eleganckich sal konferencyjnych. Podstawa stołu składa się z kwadratowego stożka obitego miękką skórą, wzmocnionego mosiężną podstawą i profilowaniem. Jest to mebel o silnej osobowości, który natychmiast rzuca się w oczy.
Podstawa stołu Artù jest pokryta skórą i metalowymi detalami z wykończeniem ze szczotkowanego mosiądzu. Blat - dostępny w marmurze z naszej kolekcji - można wzbogacić o obracające się marmurowe akcesorium Lazy Susan dostępne na życzenie.

Napisz opinię

Frag Artù Lazy Susan

Frag Artù Lazy Susan

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek