ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Frag Bella CP | counter stool Zobacz większe

Frag Bella CP | counter stool

KOD: 200sd130478

ID: 380205

ProducentFrag

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Kolekcja krzeseł i taboretów wyściełanych trudnopalną pianką poliuretanową i tapicerowanych skórą lub tkaniną. Stalowa rama, elastyczny tył z rdzeniem ze stali sprężynowej. Dostępne w całości tapicerowane skórą lub tkaniną, z nogami z drewna jesionowego lub metalu, z wysokim lub niskim oparciem, z podłokietnikami lub bez. Stołek jest również dostępny w wersji z regulacją wysokości, z wyściełanym siedziskiem obitym skórą lub tkaniną oraz podstawą z polerowanego chromu lub ciemnego chromu. Taborety mają stałe oparcie.
wys. 97 – 83 – 67 szer. 61 gł. 54

Napisz opinię

Frag Bella CP | counter stool

Frag Bella CP | counter stool

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek