ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GINOtronic Drop-A-Min Standard Silver Zobacz większe

GINOtronic Drop-A-Min Standard Silver

KOD: 200sd122841

ID: 372568

ProducentGINOtronic

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Bez tarczy, bez cyfr, bez słów. Zegar ścienny Drop-A-Min wizualizuje upływ czasu w szczególnie elegancki sposób. Minuty są ułożone pionowo jeden nad drugim w zakrzywionym pasku 59 białych diod LED w minimalistycznej obudowie. Godziny leżą na centralnej osi sinusa i świecą na czerwono. O każdej pełnej minucie diody LED zapalają się jedna po drugiej na krótką chwilę od góry do dołu, sprawiając wrażenie, jakby ta minuta kapała w dół. Front wykonany jest z błyszczącego czarnego szkła akrylowego, w którym osadzone są diody LED i które jest chronione wysokiej jakości szkłem muzealnym. Rama wykonana jest z wytrzymałego aluminium. Każdy egzemplarz jest wykonany ręcznie w naszej manufakturze.
Indywidualne kombinacje kolorów dla minut i godzin są dostępne na życzenie.

Elektroniczny zegar ścienny, który wizualizuje czas w zupełnie nowy sposób.
Czarny akrylowy front z 65 kolorowymi diodami LED za szkłem muzealnym. Rama o szerokości 8mm wykonana z matowego srebrnego aluminium.
Wymiary: 683x83x36 mm
Waga: 1,5kg

Napisz opinię

GINOtronic Drop-A-Min Standard Silver

GINOtronic Drop-A-Min Standard Silver

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek