ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


GRID System APS GRID display Zobacz większe

GRID System APS GRID display

KOD: 200sd116321

ID: 366048

ProducentGRID System APS

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Zaprezentuj produkty za pomocą systemu ekspozycyjnego GRID, jeśli chcesz minimalistycznego systemu, który tworzy dobrze zdefiniowane struktury w pomieszczeniu i poświęca pełną uwagę eksponowanym przedmiotom. System wystawienniczy GRID ma budowę modułową i może być zaprojektowany w różnych konfiguracjach dostosowując się do konkretnych potrzeb. W razie potrzeby wyświetlacz GRID można przeprojektować i wykonać w nowych konfiguracjach. Wybierz pomiędzy czarnymi, białymi i przezroczystymi półkami/bokami, szufladami, szafkami i akrylowymi półkami/bokami. Systemy ekspozycyjne GRID doskonale sprawdzają się w zabudowie sklepowej, wystawienniczej oraz w sklepie, showroomie, pop-up shopie, galerii, targach, eventach i muzeach.
PODSTAWOWY MODUŁ SIATKOWY
System GRID oparty jest na module podstawowym o wymiarach 40 x 40 x 40 cm z otworami montażowymi, co czyni system wszechstronnym. Sześcienna rama wykonana jest z 12 mm nylonu (PA6) wzmocnionego włóknem szklanym i jest dostępna w kolorze czarnym (RAL 9011) lub białym (RAL 9016). Ten podstawowy moduł budowlany można powtarzać i personalizować w nieskończoność.
GRID PODSTAWOWA KOLEKCJA
Gdy już masz moduł(y) GRID Basic, dodajesz komponenty z kolekcji GRID składającej się z półek, boków, przezroczystych boków akrylowych, blatów, podstaw, wsporników poprzecznych, drążków do zawieszania, półek na czasopisma, drzwi, szuflad, kółek i regulowanych nóg. Wszystkie części zostały zaprojektowane z myślą o minimalistycznym, industrialnym i eleganckim wyglądzie.
SYSTEM GRID
GRID został zaprojektowany tak, abyś mógł go dostosować do siebie – nie ogranicza się do jednego projektu i dopasowania. System GRID pozwala na elastyczność i celowość w każdym pomieszczeniu
w sklepie i showroomie, muzeum i galerii, hotelu i restauracji, biurze i instytucji, pokazie i wydarzeniu, wystawie i targach, przestrzeni miejskiej oraz w domu prywatnym.
Dla każdej konfiguracji GRID możesz określić jej wysokość, szerokość i głębokość. Rezultatem jest system, który pasuje do Twoich priorytetów, niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć witrynę, przegrodę pokoju, stół, system wystawowy czy biurko. Co więcej, system może rosnąć razem z Tobą. W razie potrzeby możesz rozebrać GRID i przeprojektować go, aby pasował do nowych przestrzeni. GRID umożliwia również projektowanie i przeprojektowywanie konfiguracji w celach wielokrotnych i krzyżowych
ławka ze schowkiem, biurko z wyświetlaczem i ścianka działowa ze zintegrowanym schowkiem to tylko niektóre z możliwości.

Napisz opinię

GRID System APS GRID display

GRID System APS GRID display

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek