ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Hans Hansen & The Hansen Family Less side table | H 22/2 VA-04 Zobacz większe

Hans Hansen & The Hansen Family Less side table | H 22/2 VA-04

KOD: 200sd113430

ID: 363157

ProducentHans Hansen & The Hansen Family

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Hans Hansen produkuje stół Less od ponad 30 lat i ceni sobie wysoką jakość materiałów i wykończenia. Filigranowy stolik kawowy Less zapewnia przejrzystość przestrzeni i jednocześnie funkcjonalność. Mniej stołów z blatami z różnych materiałów można ze sobą łączyć, tworząc indywidualny zestaw stołowy. Stół ze szklanym lub HPL blatem może być używany wewnątrz lub na zewnątrz.

Wymiary wys. x szer. x gł.: 510 x 500 x 500 mm
Inne rozmiary na zamówienie
Alternatywne blaty:
01 - szkło bezpieczne przezroczyste
03 - szkło bezpieczne czarne
04 - HPL biały, krawędzie czarne
05 - HPL czarny, krawędzie czarne
06 - dąb lity naturalny

Napisz opinię

Hans Hansen & The Hansen Family Less side table | H 22/2 VA-04

Hans Hansen & The Hansen Family Less side table | H 22/2 VA-04

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek