ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Haworth Be Hold Zobacz większe

Haworth Be Hold

KOD: 200sd113190

ID: 362917

ProducentHaworth

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Gama biurowych mebli do przechowywania Be_Hold firmy Haworth została zaprojektowana we współpracy z Patricią Urquiolą. Od otwartych półek i szafek po prywatne szafki i szafki z przesuwanymi drzwiami, Be_Hold umieszcza podstawowe funkcjonalne elementy przechowywania w designerskich meblach. Ten unikalny system organizacyjny dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, materiałowej i funkcjonalnej.
Paleta wykończeń równoważy ciepłe i chłodne kolory, a perforowany metal, owinięte tkaniną plecy i drewniane blaty nadają funkcjonalnym biurom indywidualną osobowość.
Be_Hold integruje się ze wszystkimi istniejącymi europejskimi systemami produktów i przechowywania firmy Haworth, tworząc nową typologię krajobrazów dla biura.

Napisz opinię

Haworth Be Hold

Haworth Be Hold

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek