ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Haworth Bowi Zobacz większe

Haworth Bowi

KOD: 200sd113188

ID: 362915

ProducentHaworth

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Wzrasta zapotrzebowanie na przestrzeń i elastyczność. Bowi to wszechstronne rozwiązanie do siedzenia dla różnych środowisk, od sal konferencyjnych, przez kafeterie i przestrzenie spotkań, po przestrzenie projektowe. Prosta estetyka pozwala dopasować go do większości środowisk, a sprytny mechanizm pozwala na łatwe przechylanie i przechowywanie Bowi na minimalnej przestrzeni.

Napisz opinię

Haworth Bowi

Haworth Bowi

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek