ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


HESSENTIA | Cornelio Cappellini Cannes Zobacz większe

HESSENTIA | Cornelio Cappellini Cannes

KOD: 200sd111965

ID: 361692

ProducentHESSENTIA | Cornelio Cappellini

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Materiały: tkanina, skóra
Rozmiar: 165 szer. x 83 gł. x 80 wys. cm
205 szer. x 83 gł. x 80 wys. cm
235 szer. x 90 gł. x 80 wys. cm
255 szer. x 90 gł. x 80 wys. cm
285 szer. x 90 gł. x 80 wys. cm
Każda sofa z kolekcji Cannes zawiera szereg owalnych elementów z zakrzywionej sklejki, które otaczają siedzisko po pokryciu ich skórą lub tkaniną przez wykwalifikowanych rzemieślników. Na wszystkich zakrzywionych elementach oparcia leży miękka poduszka, która otula tego, kto ma przyjemność usiąść. Dopasowane szwy poduszki czynią ją jeszcze bardziej ekskluzywną. Umieszczona w salonie sofa staje się niekwestionowanym bohaterem, zwłaszcza gdy jej cenne detale są widoczne ze wszystkich stron. Z łatwością można go umieścić we współczesnych willach, ale także w mieszkaniach znajdujących się w zabytkowych budynkach.

Napisz opinię

HESSENTIA | Cornelio Cappellini Cannes

HESSENTIA | Cornelio Cappellini Cannes

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek