ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


HMD Furniture Aristo Rectangular Table Zobacz większe

HMD Furniture Aristo Rectangular Table

KOD: 200sd111101

ID: 360828

ProducentHMD Furniture

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

ARISTO jest jednym z naszych ulubionych stołów ze względu na swoją wszechstronność. Możesz dobrze się bawić mieszając i dopasowując prawie wszystkie dostępne wykończenia tego stołu, czyniąc go prawdziwym kameleonem, który bezproblemowo wpasuje się w Twoją przestrzeń.
talerze na każdej nodze sprawiają, że ten stół wytrzyma bardzo
ciężkie ciężary.

blat stołu w okleinie drewnianej i stopy w stopach z czarnego metalu epoksydowego szerokość: 180/210 cm / wysokość: 74 cm / głębokość: 180/210 cm

Napisz opinię

HMD Furniture Aristo Rectangular Table

HMD Furniture Aristo Rectangular Table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek