ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


HMD Furniture Pico Table Lamp Zobacz większe

HMD Furniture Pico Table Lamp

KOD: 200sd111027

ID: 360754

ProducentHMD Furniture

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Klosz lampy wykonany jest z białej bawełny. Podstawa może być wykonana ze złotej matowej metalicznej farby lub z czarnej mikroteksturowanej farby epoksydowej dla uzyskania ładnego matowego wyglądu.

lampa stołowa czarny mikroteksturowany metalowy abażur z żywicy epoksydowej z białej bawełny szerokość: 43 cm / wysokość: 48 cm / głębokość: 43 cm

Napisz opinię

HMD Furniture Pico Table Lamp

HMD Furniture Pico Table Lamp

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek