ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Hund Möbelwerke M8 conference table Zobacz większe

Hund Möbelwerke M8 conference table

KOD: 200sd109998

ID: 359725

ProducentHund Möbelwerke

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Elementy ścienne MQ i stół konferencyjny M8 z linii M doskonale ze sobą współgrają, ponieważ przemawiają tym samym językiem formy. Stół ze stopami ze stali nierdzewnej ma regulowaną wysokość i może być również wyposażony w okablowanie. Idealny na udane spotkania.
Pomalowany na biało
1800 x 1800 mm
Wysokość regulowana silnikiem elektrycznym w zakresie 700 – 1120 mm.

Napisz opinię

Hund Möbelwerke M8 conference table

Hund Möbelwerke M8 conference table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek