ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Hund Möbelwerke Connecta Zobacz większe

Hund Möbelwerke Connecta

KOD: 200sd109991

ID: 359718

ProducentHund Möbelwerke

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Usiądź! Na produktach z naszej gamy Connecta, program wypoczynkowy dla środowisk pracy, które przekształcają się w miejsca kreatywności i komunikacji. Modułowy program dla każdej przestrzeni i wymagań pomieszczenia. Wybierz jeden z trzech różnych modułów i różnych rodzajów tkanin, które tworzą przestrzeń i umożliwiają skoncentrowaną i kreatywną pracę. Usiądź i rozgość się!

Connecta jako ławka

Napisz opinię

Hund Möbelwerke Connecta

Hund Möbelwerke Connecta

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek