ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ICONS OF DENMARK Crossover Modern Executive Zobacz większe

ICONS OF DENMARK Crossover Modern Executive

KOD: 200sd109606

ID: 359333

ProducentICONS OF DENMARK

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Zaprojektowany przez Hansa Thyge & Co, Crossover to miejsce, w którym spotykają się dwie koncepcje – ergonomia i funkcjonalność krzesła biurowego w połączeniu z wyrafinowanym profilem krzesła konferencyjnego. Rezultatem jest unikalny projekt: krzesło do całodziennej pracy, które przyciąga wzrok i zapewnia komfort podczas różnych czynności roboczych.
Kiedy siedzisz, Crossover reaguje na naturalną postawę Twojego ciała za pomocą zsynchronizowanego mechanizmu pochylania. To łączy twoje ruchy z krzesłem i kołysze różne pozycje przez cały dzień. Aby wszystko było proste, Crossover jest aktywowany ciężarem i ma tylko dwie ręczne regulacje wysokości siedziska i aktywację pochylenia.
Intuicyjne działanie
Wyrafinowany profil
Wygoda przez cały dzień

Crossover jest wsparty na odlewanej aluminiowej podstawie z podnośnikiem gazowym i mechanizmem zsynchronizowanego pochylania.
Grupa tkanin
0 Remix 143, Remix 173
1 Remix, Re-Wool, Melange nap, Forest nap, Atlas
2 Fiord, Hallingdal, Steelcut trio, Steelcut, Rime, Canvas, Colline, Encircle
3 Divina Melange, Twill Weave, Vidar
4 Coda
Leather Group
1 Ultra
2 Noir, Noir+
3 Dunes
4 Spectrum
Wymiary:
SZEROKOŚĆ: 600mm

GŁĘBOKOŚĆ: 555mm
WYSOKOŚĆ: 800/930mm
WYSOKOŚĆ SIEDZISKA: 460/560mm

Napisz opinię

ICONS OF DENMARK Crossover Modern Executive

ICONS OF DENMARK Crossover Modern Executive

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek