ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Illuminartis CONVERSIO P 500 Pendant lamp Zobacz większe

Illuminartis CONVERSIO P 500 Pendant lamp

KOD: 200sd108916

ID: 358643

ProducentIlluminartis

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
CONVERSIO to lampa stworzona przez atelier oï dla Illuminartis, która dzięki doborowi materiałów przypomina precyzyjną mechanikę i precyzję szwajcarskiego przemysłu zegarmistrzowskiego. Na przykład lampa posiada mechanizm regulacji, który jest możliwy dzięki elastyczności stali sprężynowej. Wewnętrzny pierścień, który zawiera w sobie okrągłe źródło światła, współdziała z zewnętrznym pierścieniem reflektora dzięki inteligentnemu mechanizmowi, który kieruje światło w górę lub w dół nawet o 95% w zależności od położenia. W ustawieniu środkowym 75% światła jest skierowane na stół, a 25% na sufit. Zwykły dotyk dłoni aktywuje płynny ruch CONVERSIO, który umożliwia nieskończoną regulację nastroju poprzez odwrócenie światła. charakterystyczna estetyka. Niemniej jednak głównym elementem nadal jest ciepłe światło LED, które dzięki swojemu okrągłemu układowi delikatnie wpada do pomieszczenia. Ciepłe odcienie szampana, nugatu, mokki i bezbarwnego anodowania nadają lampie cechy przedmiotu dekoracyjnego nawet w świetle dziennym. Zużycie energii wynosi 25 watów przy natężeniu światła 600 luksów i strumieniu świetlnym 2' 150 lumenów.
Wewnętrzny pierścień jest wyposażony w diodę LED 336 o temperaturze barwowej 2700 K.
CONVERSIO otrzymało pierwsze miejsce „Innovationspreis für Architektur + Technik” na targach light+building we Frankfurcie.

Napisz opinię

Illuminartis CONVERSIO P 500 Pendant lamp

Illuminartis CONVERSIO P 500 Pendant lamp

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek