ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Illuminartis Rhombus P 176 Hanging Lamp Zobacz większe

Illuminartis Rhombus P 176 Hanging Lamp

KOD: 200sd108914

ID: 358641

ProducentIlluminartis

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ta ekskluzywna lampa wisząca LED to nie tylko imponujące źródło światła, ale także urzekający przedmiot do domu i miejsc pracy o wysokiej pozycji. Dzięki przemyślanemu wykonaniu, połączeniu ponadczasowej stylistyki i niepowtarzalnego wyglądu spełnia najwyższe wymagania w zakresie jakości i wzornictwa. Fakt, że „Rhombus” jest produkowany w ograniczonej liczbie w tej samej fabryce z jednego kawałka aluminium, czyni ten model wyjątkowym. Niezależnie od tego, czy jest to bezbarwne aluminium, czy też czarny, ręcznie wycinany, anodowany aluminiowy korpus lampy sprawia, że „Rhombus” dyskretnie przyciąga wzrok.
Lampa wisząca wyposażona w 48-elementową diodę LED o temperaturze barwowej 2700 K. Unikalny rozsył światła uzyskano za pomocą misternie zaprojektowanego dyfuzora, dzięki czemu 70% światła skierowane jest w stronę blatu, a 15% światła jest skierowane odpowiednio na boki i w stronę sufitu. Powoduje to nieoślepiające, a tym samym komfortowe oświetlenie obszaru. Dodatkowo do lampy dołączony jest interfejs umożliwiający podłączenie w przyszłości dodatkowych modułów (np. pilota). Kompatybilne z aktualizacją oprogramowanie gwarantuje, że nawet w przyszłości „Rhombus” będzie mógł dostosować się do najnowocześniejszej technologii. Dodatkowy komfort zapewnia płynny ściemniacz – obsługiwany przez dwa bezdotykowe, dyskretne czujniki optyczne zintegrowane z korpusem lampy, dyskretny dźwięk, który można włączyć lub wyłączyć wedle uznania, potwierdza osiągnięcie maksymalnego i minimalnego poziomu jasności osiągnięty. Zużycie energii wynosi 65 watów przy natężeniu światła 600 luksów.
Rhombus otrzymał w 2008 roku nagrodę Good Design Award od Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design i był nominowany do nagrody German Design Award w 2010 roku ”.

Napisz opinię

Illuminartis Rhombus P 176 Hanging Lamp

Illuminartis Rhombus P 176 Hanging Lamp

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek