ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Interstuhl AIMis1 1S23 Zobacz większe

Interstuhl AIMis1 1S23

KOD: 200sd103766

ID: 353493

ProducentInterstuhl

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Wszechstronność z jednego źródła: prezentacja AIMIS1.
Nowa rodzina krzeseł biurowych firmy Interstuhl z krzesłami obrotowymi, gościnnymi i wspornikowymi oferuje szerokie horyzonty projektowe: dzięki temu AIMIS1 spełnia pełne spektrum potrzeb miejsca pracy. Koncepcja modułowej konstrukcji sprawia, że każdy AIMIS1 można indywidualnie dostosować, zachowując jednocześnie ergonomię i wygodę.
Krzesła obrotowe AIMIS1 projektu Svena von Boettichera dla Interstuhl łączą zdrowe i wygodne siedzenie. Duże oparcia, miękkie poduszki i opcjonalne podparcie odcinka lędźwiowego zapewniają ciału idealną postawę do produktywnej, niemęczącej pracy. Charakterystyczne elementy projektu nadają rodzinie charakterystyczny wygląd, jednocześnie oferując twórczą swobodę projektantom biur. Odpowiedni AIMIS1 można łatwo skonfigurować dla każdego pracownika w każdej roli. Modułowa koncepcja projektu AIMIS1 zapewnia, że niepowtarzalny charakter rodziny krzeseł zawsze pozostaje na pierwszym planie.
Siedź lepiej, pracuj wygodniej – i to nie tylko przy biurku
Krzesła obrotowe mają do wyboru dwie różne wysokości oparcia – wysokie i niskie. Dostępne są trzy warianty: komfortowa wyściółka, siateczkowy tył i Chillback. Oparcie z siatki zapewnia przejrzystość i lekkość. Paleta kolorów obejmuje dziewięć kolorów, oferując odpowiedni akcent dla każdego projektu i gustu. Siatkowe oparcie nadaje krzesłu młodego blasku – idealne dla nowoczesnych, dynamicznych zespołów. Siatka przepuszcza powietrze i zapobiega gromadzeniu się ciepła. Jednocześnie dopasowuje się do konturów pleców i zapewnia wsparcie.
Oparcie AIMIS1 Chill łączy w sobie cechy tapicerki i siateczki. Elastyczna wielowarstwowa struktura sprawia, że krzesło dopasowuje się do konturów ciała tak, jak tylko siatka to potrafi. Wyściółka zapewnia miękką powierzchnię. Minimalna objętość oparcia sprawia, że ten projekt nadaje się do mniejszych powierzchni, oferując jednocześnie komfort tapicerowanego krzesła biurowego. Opcjonalne zagłówki zapewniają również odprężenie górnej części kręgosłupa. Na życzenie krzesła mogą być wyposażone w wieszaki na ubrania.
Rodzina AIMIS1 oferuje również krzesła tapicerowane dla gości z podłokietnikami i bez w trzech wariantach: jako krzesło wspornikowe, jako krzesło wspornikowe do sztaplowania oraz jako krzesło czworonożne. Niezależnie od typu, AIMIS1 demonstruje swoją wirtuozerię w równowadze łatwości i wygody, solidności i dynamiki, nie wspominając o jakości i prostocie.

Bezpieczna decyzja
Czy to dla pracowników, czy gości – mamy idealny AIMIS1 dla każdego: Pomimo zdefiniowanej stylistyki, modułowa koncepcja projektowa oferuje indywidualność dla każdego krzesła, nie tylko dzięki szerokiej gamie tkanin i kolorów. Ponadto, udzielając 10-letniej gwarancji na AIMIS1 i wszystkie jego części, w tym podnośnik gazowy, firma Interstuhl jasno potwierdza wysoką jakość produkcji rodziny krzeseł biurowych. Potwierdzają to również liczne certyfikaty i wyniki testów. Niezależnie od konfiguracji – wybór AIMIS1 to zawsze optymalna decyzja.

Krzesło obrotowe wysokie
Oparcie siatkowe, czarne
Tapicerowane siedzisko
Autolift-mechanizm
Regulacja wysokości oparcia

Napisz opinię

Interstuhl AIMis1 1S23

Interstuhl AIMis1 1S23

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek