ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IOC project partners .Net Zobacz większe

IOC project partners .Net

KOD: 200sd103407

ID: 353134

ProducentIOC project partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
.Net to krzesło oferujące szeroką gamę konfiguracji, aby łatwo dostosować się do wielu kontekstów pracy, przestrzeni menedżerskich, wykonawczych i sal konferencyjnych. Wykonany jest z siateczkowej skorupy dostępnej w różnych kolorach i z opcjonalną poduszką ze skóry. Dostępne na obrotowych kółkach lub na saniach.

Napisz opinię

IOC project partners .Net

IOC project partners .Net

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek