ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IOC project partners Balance Zobacz większe

IOC project partners Balance

KOD: 200sd103406

ID: 353133

ProducentIOC project partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Balance to stół odpowiedni do sal konferencyjnych dostępny w różnych kształtach i rozmiarach. Posiada elegancki, ponadczasowy design pasujący do różnych środowisk pracy. Posiada widoczną, modułową metalową konstrukcję nośną pod szklanym blatem.

Napisz opinię

IOC project partners Balance

IOC project partners Balance

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek