ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IOC project partners Cordusio Zobacz większe

IOC project partners Cordusio

KOD: 200sd103403

ID: 353130

ProducentIOC project partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Cordusio to stół odpowiedni do różnych kontekstów, może być używany samodzielnie lub w małych grupach, w strefach relaksu i wypoczynku, a także jako stół konferencyjny w małych przestrzeniach lub gabinetach. Niewielki rozmiar sprawia, że można go łatwo dostosować do kontekstów domowego biura, ponieważ jest praktyczny, a jednocześnie elegancki. Metalowa konstrukcja i blat są dostępne w różnych wykończeniach.

Napisz opinię

IOC project partners Cordusio

IOC project partners Cordusio

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek