ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IOC project partners Corvetto Zobacz większe

IOC project partners Corvetto

KOD: 200sd103402

ID: 353129

ProducentIOC project partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Corvetto to minimalistyczny, funkcjonalny stół, idealny jako powierzchnia nośna do różnych czynności i kontekstów. Jest łatwy do ustawienia i pomaga w reorganizacji przestrzeni zgodnie z wymaganiami. Górny blat nawiązuje kształtem do zwartej podstawy, nadając produktowi wielką harmonię. Konstrukcja jest metalowa, a blat może być lakierowany lub wykonany ze szkła malowanego beck.

Napisz opinię

IOC project partners Corvetto

IOC project partners Corvetto

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek