ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IOC project partners Duomo - Meeting table Zobacz większe

IOC project partners Duomo - Meeting table

KOD: 200sd103401

ID: 353128

ProducentIOC project partners

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Duomo to idealny stół konferencyjny do biura. Jest bardzo elastyczny, doskonale sprawdza się w domu w sali konferencyjnej lub używany w prywatnym biurze jako dodatkowy stolik do głównego biurka. Konstrukcja nośna tworzy pojedynczą półstożkową objętość złożoną z metalu wyłożonego drewnem. Struktura jest łatwo dostępna, jeśli i kiedy konieczne jest przeprowadzenie szybkiej konserwacji układu elektrycznego. Blat z marmuru Carrara ma centralny otwór wyłożony metalem, który ułatwia prowadzenie kabli: maksymalna funkcjonalność połączona z czystą, niezbędną estetyką. Ponieważ ma pojedynczą nogę centralną, metalowy blat zapewnia dodatkową stabilność, a w połączeniu z okrągłą metalową podstawą podtrzymującą, nadaje jednocześnie odrobinę formalnej elegancji.

Napisz opinię

IOC project partners Duomo - Meeting table

IOC project partners Duomo - Meeting table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek