ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


J. Adams & Co. Aragon | Floor Light - Bronze Zobacz większe

J. Adams & Co. Aragon | Floor Light - Bronze

KOD: 200sd102109

ID: 351836

ProducentJ. Adams & Co.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Pochodzący z regionu Hiszpanii o tej samej nazwie, Aragon bada właściwości półprzezroczystego i odblaskowego alabastru. Zabawa fakturą i światłem, materiałem i oświetleniem
opalizujący, rzeźbiony kamień kontrastuje z błyszczącym, mosiężnym korpusem z wypolerowanego brązu ze stożkowym schodkowym lemieszem zaprojektowanym tak, aby zarówno odbijać, jak i rozpraszać światło.
Wykonane ręcznie w Anglii

Materiał: mosiądz / biały alabaster
Wykończenie: brąz
Zaświetlenie: GU10 (max 20W)
Dołączona żarówka LED 8,3W / temperatura barwowa 2700K
Wysokość: 1700mm / Średnica: 420mm

Napisz opinię

J. Adams & Co. Aragon | Floor Light - Bronze

J. Adams & Co. Aragon | Floor Light - Bronze

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek