ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


J. Adams & Co. Flume | 80 Pendant - 6 Drop Grouping - Bronze Zobacz większe

J. Adams & Co. Flume | 80 Pendant - 6 Drop Grouping - Bronze

KOD: 200sd102101

ID: 351828

ProducentJ. Adams & Co.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Czerpiąc inspirację z epoki połowy wieku i Art Deco, kolekcja Flume ma współczesną sylwetkę wykonaną z obrabianego maszynowo mosiądzu i precyzyjnie ciętego szkła trzcinowego. Z wykończeniem w kolorze antycznego mosiądzu lub brązu, wyrafinowany projekt Flume gra z pionowością i załamaniem światła, tworząc eleganckie i intymne oświetlenie w każdej przestrzeni.
Wykonane ręcznie w Anglii

Materiał: mosiądz/szkło
Wykończenie: brąz
Oświetlenie: 6 x 3,6W GU10 MR11 LED (w zestawie) / 240VAC / 6 x 290 lumenów / 2700K Ciepła biel
Średnica: 80mm / Wysokość: 310mm (każdy wisiorek) / Sufit rozeta Średnica: 290mm

Napisz opinię

J. Adams & Co. Flume | 80 Pendant - 6 Drop Grouping - Bronze

J. Adams & Co. Flume | 80 Pendant - 6 Drop Grouping - Bronze

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek