ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Jakob Schenk Stikado Basis Zobacz większe

Jakob Schenk Stikado Basis

KOD: 200sd102004

ID: 351731

ProducentJakob Schenk

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stikado – BASIS
Stikado to wszechstronny zestaw konstrukcyjny do tworzenia regałów z różnych płyt i materiałów. Inteligentny system zmieni Cię w projektanta i umożliwi łatwy sposób ustawienia nowych mebli. Regał na książki, kredens czy stolik na sofę – ze Stikado możesz zbudować prawie wszystko!
Zestaw Stikado BASIS to zestaw startowy do Twojego projektu półki. Zawiera wszystkie elementy potrzebne do zbudowania półki (oprócz desek i wiertarki): 8 patyczków i wymagane narzędzia. Z zestawem PLUS 4 możesz poszerzyć swoją półkę w każdym kierunku. Można to łatwo zrobić za pomocą płytki znacznika, wiertarki i przyjaznej dla użytkownika instrukcji dołączonej do opakowania. Po nawierceniu patyki są ręcznie przykręcane do desek. I w mgnieniu oka masz przed sobą swoją wymarzoną półkę! max 100 cm
Nośność: max 25 kg na deskę (przy równomiernie rozłożonym ciężarze)
Materiał drążków: stal malowana proszkowo na czarny mat

Napisz opinię

Jakob Schenk Stikado Basis

Jakob Schenk Stikado Basis

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek