ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kinnarps Elsa Zobacz większe

Kinnarps Elsa

KOD: 200sd95430

ID: 345157

ProducentKinnarps

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Elsa to wygodna, funkcjonalna seria stołów, która pasuje do różnych typów środowisk edukacyjnych. Dzięki miękkiej konstrukcji i dobrym właściwościom akustycznym został opracowany z myślą o kreatywnych środowiskach szkolnych z naciskiem na aktywną naukę. Różne wysokości i kształty blatów umożliwiają dopasowanie do różnych typów kontekstów
równie dobrze sprawdza się jako stolik w pokoju nauczycielskim lub w salonie w biurze.
Dzięki dobrej akustyce i miękkim kształtom Elsa zapewnia młodszym dzieciom komfort i dobre samopoczucie. Stół ma zaokrąglone nogi, w które się nie uderzysz, i możesz wybierać między zaokrąglonymi lub prostymi narożnikami. Seria dostępna jest w trzech różnych wysokościach: 550 i 600 mm to odpowiednie wysokości stołów dla dzieci w wieku przedszkolnym, podstawowym i gimnazjalnym, a 730 mm nadaje się do pracy grupowej i gier. Naturalnie wszystkie wersje równie dobrze sprawdzają się jako stoliki sofowe w różnego rodzaju środowiskach pracy.
Dostępne są dwie opcje blatu o dobrych właściwościach akustycznych: dźwiękochłonny blat HPL ma wytrzymałą powierzchnię z wysokociśnieniowego laminatu, który skutecznie tłumi hałas twardych przedmiotów, oraz marmoleum daje ciepłą, komfortową powierzchnię o doskonałych właściwościach akustycznych. Możesz wybierać między stołami prostokątnymi i okrągłymi w kilku rozmiarach, a stół jest również dostępny w wykończeniu fornirem brzozowym. Elsa to także zrównoważony wybór, ponieważ blaty i ramy dolne są oznaczone etykietą FSC.

Napisz opinię

Kinnarps Elsa

Kinnarps Elsa

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek