ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kinnarps Fields 3 seater Zobacz większe

Kinnarps Fields 3 seater

KOD: 200sd95388

ID: 345115

ProducentKinnarps

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fields to współczesna koncepcja, która łączy wspólne i prywatne, spotkania i samodzielną pracę, jednostkę i grupę. Asortyment, który wspiera jutrzejszy sposób pracy, stworzony dla aktywnych miejsc pracy. Dzięki Fields możesz tworzyć wspólne środowiska, miejsca spotkań, pokoje w pokojach, kreatywne ustawienia i przestrzenie do pracy skoncentrowanej lub prywatnej.
Ważne elementy, które kładą podwaliny pod współpracę, komunikację, społeczność i chwile społeczne. Ale także dla koncentracji, nauki i czasu osobistego. Różne moduły w Fields można łączyć, łączyć ze sobą i umieszczać dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz. Dzięki szerokiej gamie, w połączeniu z dużym asortymentem kolorów, materiałów i akcesoriów, możesz stworzyć pożądany wyraz.

Napisz opinię

Kinnarps Fields 3 seater

Kinnarps Fields 3 seater

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek