ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kinnarps Leia Zobacz większe

Kinnarps Leia

KOD: 200sd95370

ID: 345097

ProducentKinnarps

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Nadaje się zarówno do sal konferencyjnych lub szkoleniowych, jak i do pomieszczeń socjalnych czy kawiarni. Ponieważ można go zarówno układać w stosy, jak i łączyć, idealnie nadaje się do dużych obiektów, takich jak audytorium, sale wykładowe lub jadalnie, gdzie elastycznie wypełnia potrzebną przestrzeń bez zajmowania miejsca. Leia ma prosty, ale atrakcyjny wygląd w sześciu różnych wzorach i jest dostępna jako plastikowe krzesło lub z tapicerowanym siedziskiem. Do wyboru masz różne materiały i kolory – wszystko po to, by Leia znalazła u Ciebie miejsce.

Napisz opinię

Kinnarps Leia

Kinnarps Leia

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek