ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Koncept Acoustic Panels, Vertical Zobacz większe

Koncept Acoustic Panels, Vertical

KOD: 200sd94710

ID: 344437

ProducentKoncept

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Linia paneli akustycznych Koncept, kompatybilna z wieloma zawieszkami Z-Bar, stanowi atrakcyjne rozwiązanie w zakresie pochłaniania dźwięku. Panele te montuje się pionowo wzdłuż zawieszonych drutów wybranych wisiorków Z-Bar, aby uzyskać trójwymiarowy wygląd. Dostępne w dziesięciu różnych wykończeniach, aby uzupełnić akustykę i estetykę pomieszczenia.

Napisz opinię

Koncept Acoustic Panels, Vertical

Koncept Acoustic Panels, Vertical

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek