ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Koncept Equo LED Floor Lamp - Silver Zobacz większe

Koncept Equo LED Floor Lamp - Silver

KOD: 200sd94707

ID: 344434

ProducentKoncept

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lampa podłogowa Equo zapewnia przeciwwagę Equo bez konieczności stosowania stołu. Lampę podłogową Equo można łatwo regulować jednym dotknięciem palca. Przesuwaj palcem po pasku dotykowym łodygi, aby kontrolować jasność i moc. Specjalny przegub szyjny utrzymuje pochylenie głowy, gdy ramię porusza się w górę lub w dół. Głowicę oprawy można obracać do 180 stopni. Kompatybilny z opcjonalnym czujnikiem obecności.
Opcje ciepłego i zimnego światła.
Lumenów: 360.
Watów: 6.
Materiał: aluminium, plastik.
Dostępny opcjonalny czujnik obecności
Czujnik obecności (P7-02-OCC01A-SIL)

Napisz opinię

Koncept Equo LED Floor Lamp - Silver

Koncept Equo LED Floor Lamp - Silver

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek