ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Koncept Mosso Pro Desk Lamp with through-table mount, Metallic Black Zobacz większe

Koncept Mosso Pro Desk Lamp with through-table mount, Metallic Black

KOD: 200sd94689

ID: 344416

ProducentKoncept

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Zapewniając fenomenalną wydajność 99 lumenów na wat, Mosso Pro zmienia kolory światła z ciepłych na chłodne i wszystko pomiędzy. Intuicyjny wbudowany pasek dotykowy umożliwia bezproblemowe ciągłe przyciemnianie. Wbudowany czujnik obecności zapewnia maksymalną efektywność energetyczną. Mosso Pro jest wyposażony w port USB. Bezprzewodowa baza ładująca jest dostępna jako alternatywna opcja bazy do ładowania urządzeń mobilnych kompatybilnych z Qi. Z Mosso Pro wszystko jest możliwe

Zapewniając fenomenalną wydajność 99 lumenów na wat, Mosso Pro zmienia kolory światła z ciepłych na chłodne i wszystko pomiędzy. Mocowanie przez stół pozwala użytkownikom zwolnić miejsce na biurku. Intuicyjny wbudowany pasek dotykowy umożliwia bezproblemowe ciągłe przyciemnianie. Wbudowany czujnik obecności zapewnia maksymalną efektywność energetyczną.

Napisz opinię

Koncept Mosso Pro Desk Lamp with through-table mount, Metallic Black

Koncept Mosso Pro Desk Lamp with through-table mount, Metallic Black

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek