ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Koncept Royyo Desk Lamp, Matte Black body, Matte Black base plate Zobacz większe

Koncept Royyo Desk Lamp, Matte Black body, Matte Black base plate

KOD: 200sd94680

ID: 344407

ProducentKoncept

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lampa Royyo Desk dodaje elegancji każdej przestrzeni dzięki minimalnemu okablowaniu i przyjemnemu okrągłemu wzornictwu. Jego minimalna sylwetka zawiera złożoną technologię wewnętrzną, która łączy formę i funkcjonalność. Wbudowany port USB Royyo umożliwia użytkownikom ładowanie dowolnego urządzenia kompatybilnego z USB. Wymienne opcje płyty podstawy umożliwiają użytkownikom łatwą personalizację. Osiągnij jedność w projektowaniu, zapraszając do swojego domu lampę podłogową Royyo, lampę wiszącą Royyo i lampę biurkową Royyo.

Napisz opinię

Koncept Royyo Desk Lamp, Matte Black body, Matte Black base plate

Koncept Royyo Desk Lamp, Matte Black body, Matte Black base plate

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek