ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Koncept Royyo Pendant (single), Matte White with Gold accent Zobacz większe

Koncept Royyo Pendant (single), Matte White with Gold accent

KOD: 200sd94671

ID: 344398

ProducentKoncept

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Sprytny i dyskretny system okablowania lampy wiszącej Royyo zapewnia czystą i nowoczesną sylwetkę. Okrągły kształt zapewnia jasne światło wszędzie tam, gdzie jest ono potrzebne. Połącz wiele Royyo, aby stworzyć oszałamiający punkt centralny, lub po prostu powieś jeden, aby oświetlić swoją przestrzeń.
Lumenów: 600.
Watów: 11.
Materiał: aluminium, plastik.

Napisz opinię

Koncept Royyo Pendant (single), Matte White with Gold accent

Koncept Royyo Pendant (single), Matte White with Gold accent

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek