ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


kymo Amen Break white & black Zobacz większe

kymo Amen Break white & black

KOD: 200sd88863

ID: 338590

Producentkymo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Położenie Amen Break, Soundscapes i Wild Pitch na dowolnym piętrze jest równoznaczne z odpaleniem trzech fajerwerków. Ręcznie tkane dywany są wykonane z czystej nowej wełny i są jak dodanie obszaru projekcji dla wzorów o natychmiastowym efekcie.
Amen Break zawdzięcza swoją nazwę najczęściej używanemu samplowi w historii muzyki – krótkiemu, charakterystycznemu samplowi perkusji z utworu Amen, Brother zespołu The Winstons, brzmieniu, które położyło podwaliny pod cały gatunek muzyczny i jest używany do dziś w niezliczonych odmianach.
Wzór rybiej ości w Amen Break jest podobny do jego wirtualnego odniesienia, skromny, ale charakterystyczny. Używany wielokrotnie i zawsze fascynujący w inny sposób. PRZEWIŃ!
Możesz także kształtować projekt, korzystając z 15 kombinacji kolorystycznych, które dają dużą swobodę w dostosowaniu dywanów do osobistych preferencji. Z każdą kombinacją dywany odtwarzają nową charakterystyczną nutę.
Amen Break jest dostępny w 5 standardowych rozmiarach i 15 standardowych kombinacjach kolorystycznych. Istnieje możliwość wyprodukowania wymiarów niestandardowych. Niestandardowe kolory na zamówienie
Zakres zastosowania: wnętrza, mieszkania, hotelarstwo, biura, salony, projektowanie sklepów
Technika produkcji: tkanie ręczne
Materiał włosia: 100% nowa wełna
Podłoże: filc poliestrowy „Supersonic”

Wysokość całkowita: ok. 10 mm
Waga całkowita: ok. 2800g/m2
Ogrzewanie podłogowe: odpowiednie z ogrzewaniem podłogowym
Zachowanie elektrostatyczne: antystatyczne
Możliwość renowacji: nadaje się pod stoły i krzesła
polecamy ślizgacze meblowe
Rozmiar standardowy: 170x240 | 200x200 | 200x300 | 250x350 | 300x400

Napisz opinię

kymo Amen Break white & black

kymo Amen Break white & black

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek