ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


kymo Clash pure grey & icey mint Zobacz większe

kymo Clash pure grey & icey mint

KOD: 200sd88854

ID: 338581

Producentkymo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
STARCIE! Zderzają się dwa kolory. Z pełną mocą. Uderzające bloki kolorów od jakiegoś czasu cieszą się dużą popularnością w świecie mody, więc co może być bardziej odpowiedniego niż wprowadzenie tego trendu również w podłogach haute-couture? kymo FLOORWEAR®. Oczywiście nazwa jest również inspirowana muzyką: moc i energia zawarta w piosenkach kultowego zespołu „The Clash” zostaje przekształcona w dywan o potencjale przebojowym. Podobnie jak legendarna brytyjska grupa punkowa, CLASH z kymos nie boi się konfrontacji – jaskrawy pomarańczowy i różowy kolor zderzają się ze sobą. Nowoczesny styl graficzny i swoboda projektowania osobistego w pracach Kathariny Tannous są urzekające. Dwa pola koloru są oddzielone ukośną linią. Można je dowolnie wybierać spośród 21 kolorów naszego Studio NYC Classic Edition i oferują ogromną różnorodność kombinacji projektowych. Wybierz swój ulubiony według własnego gustu, subtelnie-nowoczesny, przytulnie-ciepły lub nordycko-chłodny.
Technika wykonania: ręcznie tuftowana
Materiał: Tencel®
Wysokość całkowita: ok. 17 mm
Waga całkowita: ok. .. 5kg/m2
Ogrzewanie podłogowe: odpowiednie z ogrzewaniem podłogowym
Właściwości elektrostatyczne: antystatyczne
Właściwości akustyczne: dźwiękochłonne
Rozmiary standardowe: 170x240 | 200x200 | 200x300 | 250x350 | 300x400 cm

Napisz opinię

kymo Clash pure grey & icey mint

kymo Clash pure grey & icey mint

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek