ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


La manufacture Astra Coffee Table Zobacz większe

La manufacture Astra Coffee Table

KOD: 200sd87214

ID: 336941

ProducentLa manufacture

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Zaprojektowany przez Patricka Norgueta. Rodzina stolików kawowych Astra zaskakuje wyrafinowaną prostotą.
Został nazwany hołdem dla dawnych instrumentów, za pomocą których marzyciele i umysły pionierów mapowali gwiazdy i planety. Noga składa się z dwóch półksiężycowych elementów połączonych w konstrukcję w kształcie krzyża podtrzymującą kamienny – granitowy, lastryko, marmurowy – lub drewniany blat. Pojedynczy i niezwykły projekt, który sprawia, że jest to mocny element.

Wymiary:
S śr. 51,4cm x wys. 49,8cm
Śr. 80cm x wys. 41,8cm
dł. śr. 100cm wys. 33,8cm
Materiały: metal, marmur, granit lub drewno noce canaletto

Napisz opinię

La manufacture Astra Coffee Table

La manufacture Astra Coffee Table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek