ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lambert et Fils Atelier Line | Parc Atelier 012 Zobacz większe

Lambert et Fils Atelier Line | Parc Atelier 012

KOD: 200sd86894

ID: 336621

ProducentLambert et Fils

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Atelier to nowa linia rzeźbiarskich, pokazowych modeli, wyobrażonych przez studio projektowe Lambert & Fils bez ograniczeń materiałowych i ograniczeń.
Wykorzystując standardowe kolekcje marki jako punkt wyjścia, modele Atelier to specjalne wariacje na temat popularnych projektów, które znoszą ograniczenia kolekcje konsumenckie i niczego nie powstrzymują.

Parc Atelier 02 - mosiądz
Dostępne wykończenia
Mosiądz
Konstrukcja
korpus z litego mosiądzu
szkło dmuchane ręcznie
przewód mosiężny lub poliestrowy (biały lub czarny)
Wymiary
Średnica kuli 5” / 13 cm
Średnica korpusu 2,4” / 6 cm
Wysokość 14” / 36,7 cm

Napisz opinię

Lambert et Fils Atelier Line | Parc Atelier 012

Lambert et Fils Atelier Line | Parc Atelier 012

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek