ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lambert et Fils Clark | Table Zobacz większe

Lambert et Fils Clark | Table

KOD: 200sd86867

ID: 336594

ProducentLambert et Fils

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Clark to lampa zadaniowa, która przesuwa granice formy bez poświęcania funkcjonalności. Z ciętej i giętej blachy mosiężnej powstaje konstrukcja i klosz. Kątowy marmurowy blok zakotwicza tę mosiężną formę, tworząc subtelną grę kątów w całej lampie. Dwie powierzchnie klosza zarówno blokują, jak i odbijają źródło światła lampy, rzucając równomierne światło na każdy stół. Odzwierciedlając kształt klasycznej lampy biurkowej, Clark płynnie łączy przygodę i to, co znane.

Stolik Clark - czarny
Materiały
abażur z polerowanego mosiądzu lub aluminium malowanego proszkowo
podstawa z marmuru
rurka z mlecznego szkła
przewód nylonowy (UL) lub winylowy (CE/SAA)
wymiary i Waga:
dł. 10 x szer. 4,75 x wys. 18 cali / dł. 254 x szer. 121 x wys. 457 mm
długość przewodu 116 cali / 2950 mm
8,5 funta / 3,9 kg
Specyfikacje oświetlenia:
źródło: żarówki LED G9 (w zestawie)
pobór mocy: 3,5W
temperatura barwowa: 2700K
Certyfikaty:
UL
CE
SAA

Napisz opinię

Lambert et Fils Clark | Table

Lambert et Fils Clark | Table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek