ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lambert et Fils Cliff | Table Zobacz większe

Lambert et Fils Cliff | Table

KOD: 200sd86863

ID: 336590

ProducentLambert et Fils

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Kolekcja Cliff łączy w sobie to, co najlepsze w Lambert & Fils, wykorzystując wiele charakterystycznych elementów. Pręty z naturalnego mosiądzu i matowej czerni zapewniają strukturę lamp o eleganckich kloszach i gamie kulistych żarówek. Detale wykończenia i połączeń uzupełniają tę pełną kolekcję lamp, nadając charakter i niuans ich solidnym, funkcjonalnym formom.

Cliff Table - czarny + mosiądz
Materiały:
korpus i okucia z mosiądzu
aluminiowy klosz malowany proszkowo
marmurowy cokół
przewód winylowy
Wymiary i waga:
dł. 6 x szer. 11 x wys. 28 cale / dł. 152 x szer. 279 x wys. 711 mm
długość przewodu 96 cali / 2438 mm
3,3 funta / 1,5 kg
Specyfikacje oświetlenia:
źródło: żarówka E26 (brak w zestawie)
zużycie energii: Maks. 60 watów
Certyfikaty:
UL
CE
SAA

Napisz opinię

Lambert et Fils Cliff | Table

Lambert et Fils Cliff | Table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek