ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LAUFEN BATHROOMS Kartell by LAUFEN | Stool Zobacz większe

LAUFEN BATHROOMS Kartell by LAUFEN | Stool

KOD: 200sd85355

ID: 335082

ProducentLAUFEN BATHROOMS

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Kompletny projekt łazienki inspirowany kultowym designem Kartell w połączeniu z jakością Laufen. Z jednej strony Kartell, włoska, kreatywna, kolorowa i kultowa. Rodzinna firma, która od ponad 60 lat wyznacza historię wzornictwa i rewolucjonizuje wyposażenie wnętrz przy użyciu tworzyw sztucznych. Z drugiej Laufen, szwajcarski, rygorystyczny i niezawodny. Od 125 lat ogromne zaangażowanie w tworzenie kultury w łazience i innowacyjność w produkcji ceramiki sanitarnej. Jest to wspólny projekt wielkiej innowacji, którego rozwój wymagał ponad trzech lat, będący wynikiem ciągłych badań, które są częścią DNA obu firm. Łącznikiem między tymi dwoma graczami są wielokrotnie nagradzani projektanci Ludovica + Roberto Palomba, którzy sami są liderami w projektowaniu łazienek.

Stołek "Max Beam", plastik, 330 x 280 x 465 mm, w kolorze bursztynowym, opcjonalnie w wielu kolorach

Napisz opinię

LAUFEN BATHROOMS Kartell by LAUFEN | Stool

LAUFEN BATHROOMS Kartell by LAUFEN | Stool

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek