ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leolux LX LXR16 Zobacz większe

Leolux LX LXR16

KOD: 200sd84129

ID: 333856

ProducentLeolux LX

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

LXR16 jest wynikiem studium form i materiałów oraz ich relacji z przestrzenią, w której spełniają swoją funkcję. Efektem tych poszukiwań jest ponadczasowa sofa, w której przeplatają się linie i materiały. Łączą się, tworząc wygodny program siedzeń o miękkim i niskim wyglądzie oraz większej głębokości siedzenia. Wygląda to oszałamiająco w dużych wnętrzach, ale równie dobrze nadaje się do kameralnych, bardziej kompaktowych pomieszczeń.

Napisz opinię

Leolux LX LXR16

Leolux LX LXR16

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek