ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leolux LX LXT05 Zobacz większe

Leolux LX LXT05

KOD: 200sd84118

ID: 333845

ProducentLeolux LX

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Seria stołów LXT05 obejmuje pięć różnych stołów, od dużego kwadratowego stolika kawowego po poręczny stolik okolicznościowy, który można nasunąć na siedzisko lub podłokietnik sofy. Możesz także stworzyć oszałamiającą kombinację, umieszczając wysoki, wąski stół nad prostokątnym stolikiem kawowym. Oprócz różnych rozmiarów, T05 jest również dostępny w różnych materiałach. Każdy blat dostępny jest w okleinie ceramicznej lub dębowej.

Napisz opinię

Leolux LX LXT05

Leolux LX LXT05

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek