ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leolux LX LXT07 Zobacz większe

Leolux LX LXT07

KOD: 200sd84115

ID: 333842

ProducentLeolux LX

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Dzięki różnorodności form, wysokości i materiałów, seria stołów LXT07 oferuje ogromną gamę opcji dla lobby i pokoi hotelowych. Na przykład okrągłe blaty są dostępne w trzech różnych średnicach, a także w wersji prostokątnej i owalnej. Wszystkie wersje występują w trzech różnych wysokościach i mogą być wykończone blatem ceramicznym lub z litego drewna.

Napisz opinię

Leolux LX LXT07

Leolux LX LXT07

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek