ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leolux LX LXT08 Zobacz większe

Leolux LX LXT08

KOD: 200sd84113

ID: 333840

ProducentLeolux LX

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Skromna seria stołów LXT08 ma cztery okrągłe wersje i kwadratowy stolik kawowy. Projektantka Meike Harde dodała do swojego projektu piękne detale. Na przykład każdy stół ma dwa różne rodzaje nóg. Ta asymetria nadaje LXT08 własną twarz. Ponadto wersje okrągłe oferują wybór spośród różnych wysokości i średnic. Wyższe wersje są bardzo praktyczne do nasuwania na sofę.

Napisz opinię

Leolux LX LXT08

Leolux LX LXT08

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek