ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leolux LX LXT09 Zobacz większe

Leolux LX LXT09

KOD: 200sd84105

ID: 333832

ProducentLeolux LX

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Dzięki LXT09 projektanci Studio Truly Truly stworzyli serię stołów o delikatnych formach i uderzających cechach. Przesunęli połączenie między blatem a płytą podstawy na środek stołów, dzięki czemu blat wydaje się unosić. Symetria obu sekcji sugeruje, że podstawa jest cieniem blatu. Seria stołów LXT09 jest dostępna w różnych materiałach, wysokościach i wymiarach.

Napisz opinię

Leolux LX LXT09

Leolux LX LXT09

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek