ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lichtlauf Archie B. Zobacz większe

Lichtlauf Archie B.

KOD: 200sd83942

ID: 333669

ProducentLichtlauf

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Trzy aluminiowe kulki, precyzyjnie regulowane. Trzy kolory, czerwony, zielony i niebieski. W połączeniu, jasne białe światło jest dokładne. Jeśli pada na przedmiot, białe światło tworzy kolorowe cienie. Magiczna chwila!
3 diody (czerwona, zielona, niebieska) łącznie 3 W, średnica kulek 5 cm

Napisz opinię

Lichtlauf Archie B.

Lichtlauf Archie B.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek