ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lichtlauf Ledl silver Zobacz większe

Lichtlauf Ledl silver

KOD: 200sd83939

ID: 333666

ProducentLichtlauf

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Oprawa wisząca wykonana z aluminium, konsekwentnie zredukowana do niezbędnego minimum. Ledl wisi np. na kablu nad stołem. Oprawa integruje się z otoczeniem, nacisk kładziony jest na światło.
Oprócz koloru srebrnego, czarnego i czerwonego możliwe są również kolory specjalne.
LED 12W, 3000K. Montaż na puszce.
Wymiary: ø 25 x 0,9 cm

Napisz opinię

Lichtlauf Ledl silver

Lichtlauf Ledl silver

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek