ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lichtlauf Lichtenfest copper Zobacz większe

Lichtlauf Lichtenfest copper

KOD: 200sd83938

ID: 333665

ProducentLichtlauf

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Trzy warstwy pozłacanej blachy uformowane w bryłę. Mocne światło skierowane w dół, miękkie światło wpadające do pomieszczenia. Lichtenfest jest dostępny w kolorze złotym, srebrnym, miedzianym i powlekanym.
Każda lampa jest niepowtarzalna. Lampa: 230 V maks. 230 W. Gniazdo E27. Otwór około 60 cm, 80 cm lub 100 cm. Wersje specjalne lub wersje LED są dostępne na zamówienie.
Typy: liściaste złocone (kolory: złoty, srebrny lub miedziany) lub powlekane na biało

Napisz opinię

Lichtlauf Lichtenfest copper

Lichtlauf Lichtenfest copper

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek