ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lichtlauf eNormaJeane double Zobacz większe

Lichtlauf eNormaJeane double

KOD: 200sd83931

ID: 333658

ProducentLichtlauf

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
eNormaJeane double znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie długie stoły mają być uzupełnione świetlistą rzeźbą. Unosząc się nad stołem, wysyła mocne, miękkie światło w dół. Kontrast kolorystyczny między wnętrzem a zewnętrzem tworzy napięcie. Pomiędzy dwiema warstwami powstaje intensywny blask. Każda oprawa jest niepowtarzalna i indywidualnie kształtowana ręcznie.
2 lub 3 x LED ok. 12 W, CRI > 90, temperatura barwowa biała ciepła 3000 K
Wymiary około 125 x 30 x 15 cm lub 160 x 30 x 15 cm
strona górna i dolna: brązowo-czarna, ciemnoniebieska lub biała
strona wewnętrzna : liście złocone (kolory: złoty, srebrny lub miedziany)
inne odcienie na zamówienie

Napisz opinię

Lichtlauf eNormaJeane double

Lichtlauf eNormaJeane double

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek